pxf_gliwice_0045

Future Processing, czyli „Śląski Google”

Park technologiczny Future Processing powstał na terenie dawnej kopalni w Nowych Gliwicach. Już sama lokalizacja firmy odsłania jej fundamenty: po łączenie tradycji z nowoczesnością. W skład FParku wchodzą trzy połączone ze sobą budynki, a obecnie trwa budowa czwartego obiektu. Na ich terenie oprócz pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych oraz aneksów kuchennych, znajdują się: SPA, siłownia, punkt przedszkolny, klimatyczna restauracja, a między piętrami można przemieszczać się za pomocą zjeżdżalni! Szef Future Processing, Jarosław Czaja, podkreślał w rozmowie z gliwicką Gazetą Wyborczą, że nie chce przypominać bezosobowej korporacji, bo zadowolenie w pracy nie musi się kłócić z komercją. Efekt oceńcie sami, choć bez wątpienia niejedna firma marzyłaby o takich przestrzeniach.

Zdjęcia wykonaliśmy na zlecenie firmy PXF Lighting, producenta opraw i systemów oświetleniowych, która zaprojektowała i wykonała również oświetlenie dla Future Processing.

pxf_gliwice_0001 pxf_gliwice_0044 pxf_gliwice_0045 pxf_gliwice_0051 pxf_gliwice_0060 pxf_gliwice_0063 pxf_gliwice_0084 pxf_gliwice_0089

Facebook
Instagram